Gebruder Weiss: Oportunitate angajare pentru masteranzi

Se caută contabil junior în cadrul departamentului de contabilitate la Gebruder Weiss SRL.

Descrierea postului:
-         Realizeaza operatiunile de incasari si plati in numerar
-         Intocmeste si verifica documentele necesare realizarii operatiunilor de plati si incasari in numerar.
-         Intocmeste Registrul de Casa si inregistreaza in sistemul informatic
-         Inregistreaza deconturile de cheltuieli pentru sediul social si punctele de lucru
-         Inregistreaza ordinele de deplasare interne de la sediul social si de la punctele de lucru in sistem detaliate pe centre de cost aferente departamentelor societatii
-         Realizeaza inregistrarea in contabilitate a operatiilor de incasare si plata prin virament bancar
-         Inchide incasarile si platile conform intelegerilor cu clientii si furnizorii.
-         Verifica lunar corectitudinea soldurilor bancare.

Cerinte:
Absolvent de studii superioare profil economic (masterand)
Ccv-urile pot fi trimise in atentia claudia.mara@gw-world.com si ana.badescu@gw-world.com pana la data de 30 Aprilie 2017